آیا او به هیچ یک از کاراکتر های دیگر در بازی ارتباطی دارد؟
اگرچه او گاهی به شکل یک شخصیت منزوی ظاهر می شود، اما توسط بسیاری از افرادی که در اطراف او هستند مورد حمایت می باشد. D.Va علاقه ی خود به بازی را از پدر خود به ارث میبرد(که یک بازیکن حرفه ای بوده است زمانی که جوان بود). در میان پرسنل ارتش سیار کره، او با مکانیک خود اشنا است ، Dae-hyun (که او نیز به عنوان ستاره ی دنباله دار ظاهر می شود.)، انها از زمان کودکی با هم دوست بوده اند.
D.Va همچنین ارتباط نزدیکی با بقیه ی اعضای تیم کاری خود دارد. که شامل رقبای ورزش کار اصلی رسمی Kyung-soo و یکی از قبیله های رسمی ، سرسخت و حمایت کننده با نام Yuna می شوند. دیگر دو عضو، maknaeو Seung-hwa هستند و همچنین flashy Jae-Eun راننده ی رسمی رالی. نهایتا افسر مافوق او کاپیتان Myung که صدای او را در میان ارتش کره در بخش اصلی بوسان می شنوید.
در ادامه چه اتفاقی برای D.Va در پلی استیشن خواهد افتاد؟ 
در حال حاضر D.Va در حال کار بر روی بازسازی و حفاظت ار کره در برابر دشمنان gwishin می باشد. انها هنوز به شدت در حال آموزش برای چگنه عمل کردن در سطح حرفه ای به عنوان یک تیم هستند. و D.Va عضوی ست که در مرکز این تلاش ها قرار دارد.
D.Va نقش خود در ین تیم را به شدت جدی و حیاتی می بیند و سعی دارد تا به تیم به شکل موثری کمک کند تا به ماموریت های خود ادامه دهند و توانائی های تمام افراد را به حد نهای ان برسانند.
چه چیزی باعث طراحی جدید پوست Nano Cola شد ؟ داستان خلق چنین کاراکتری چیست؟ 
در زمانی که ما در حال آماده شدن برای رائه ی Overwatch به بازاربودیم، تبلیغاتی را ساختیم که D.Va را به عنوان سخنگوی Nano Cola معرفی می کرد. زمانی که در ستاره ی دنبا له دار به دنبال چیزی بودیم تا بتوانیم وضعیت او در کشور را بیشتر به چشم بیاوریم تصمیم گرفتیم تا Nano Cola را وارد بازی کنیم.

مرکز خرید