آیا سعی دارید تا خانه ای درختی بسازید تا از طریق زیپلایت ارتباط داشته باشد؟ و یا قایقی که با آن بتوانید ازدریا جان سالم به در ببرید؟ هر دو اینها امکان پذیر هستند. احساس می کنید که یک دژ کنار دریا هستید که توسط تله های زیادی محاصره شده اید. چه چیزی بهترین راه نجات خواهد بود ؟ شما می توانید این کار را نیز انجام دهید. ما می خواستیم دنیایی را بسازیم که ترسناک و خطرنام باشد، سپس این انتخاب را به بازیکنان بدهیم تا برای بهترین روش نجات تلاش کنند.

مبارزه و بقا در پلی استیشن

از انجای که در جنگل تنها نیستید، شما نیاز دارید تا تعداد اسلحه ی پایه را بسازید تا سعی کنید با استفاده و کمک ان ها زنده بمانید. بازیکنان منفعل می توانند از خفاش ها با پنهان شدن در بین بوته ها برای فراری دادن دشمنان استفاده کنند یا حتی بازی را در حالت صلح طلبانه ان بازی کنند اگر تنها تمرکز آن ها بر روی ساختن و نجات یافتن است.

دشمنان در این بازی به شکلی ابتدائی به ظاهر شبیه انسان هستند اما با گذر زمان موجودات عجیب تر و آزاردهنده تر از اعماق غار ها که به صورت پنهان وجود دارند، در بازی ظاهر خواهند شد.

سیستم ساخت و ساز ما همچنین این اجازه را به شما می دهد که از دشمنان مرده در ساختار ساز ههای خود استفاده کنید، یک سر را بر روی دیوار به عنوان یک شکار قرار دهید، حصاری از استخوان بسازید، یا خلاقیت به خرج دهید و از اندام های دیگر مجسمه ای بسازید و آن را به یکباره آتش بزنید.

ما تلاش داشتیم تا حسی واقعی را از ترس و تردید در سیستم غار خود ایجاد کنیم. همانطور که در دنیای زیر این جنگل گشت میزنید، شما برخی موجودات بسیار وحشت ناک بازی را خواهید یافت به همراه برخی از اسلحه های بسیار مدرن وبرخی ابزارها. آیا به یک اره برقی برای قطعه قطعه کردن درختان نیاز دارید ؟ شما باید به تلاش بسیار سعی کنید تا آن را در اعماق دنیای زیر جنگل بیابید.

مشارکت چند کاربره

ما به طور اساسی بر روی بازی به عنوان یک بازی تک نفره تمرکز کرده ایم. اما هواداران بازی ما را تشویق کردند تا یک حالت چند کاربره را نیز توسعه دهیم. درنسخه ی چند نفره برای پیدا کردن فرزند گمشده خود، در گروهی از چهار پدر باید در یک ماجراجویی ترسناک قرار بگیرید. به دوستانتان ملحق شوید ، بسازید، شنا کنید، یا با پشته ی لاک پشت ها در برف خراب کاری کنید.

ما اکنون فکر می کنیم که بازی چند نفره بهترین راه برای تجربه ی جنگل است، بازی با نهایتا سه فرد دیگر از دوستانتان برای بقای قطعی  در کنار تجربیات رعب انگیز.

این بازی در ۴ نوامبر عرضه خواهد شد و همچنین در این آخر هفته در PAX Wes قابل بازی نیز خواهد بود.  

مرکز خرید