بازی Acclaimed open-world survival برای پلی استیشن ۴ playstation در روی ۶ نوامبر ۲۰۱۸ به بازار عرضه می شود. جنگل شما را در مقام پدری که به دنبال پسر گم شده ی خود پس از نجات یافتن از سقوط یک هواپیمای مسافربری می گردد به بازی وارد خواهد کرد. شما باید به دنبال اب و غذا باشید. و درزمان تاریکی به فکر سرپناه و اتش برای پخت و پز و حفاظت از خود در برابر سرما و خطرات باشید.  همچنین علی رقم آرامش اولیه به زودی خواهید فهمید که چیزی در میان درختان هست که به شکل وحشت آوری می خندد.

آزدی کامل

بازی ما خلاقیت بازیکنان را تحریک و تشویق می کند. بازی به شما نمی گوید چه کار بکنید، بنا براین هر کسی شل بخصوص داستان مربوط به خود را تجربه خواهد کرد. ما تلاش کرده ایم تا جای کخ امکان دارد امکانات متفاوت را در اختیار افراد بازی کننده قرار دهیم و اینکه هر فرد چطور متفاوت عمل می کند برای ما بسیار جذاب و غافلگیر کننده می تواند باشد. برخی از بازیکنان بر روی گشت زنی و مبارزه تمرکز خواهند داشت در حالی که برخی دیگر تمرکز خود را بر روی ساخت بهترین و معقول ترین ملزومات ماموریت خود معطوف خواهند کرد.

واکنش ها و عکس العمل ها

ما در تلاش بودیم تا یک بازی را طراحی کنیم که تقریبا به طور همه گیر قابلیت عمل و عکس العمل را به طور کامل دارا باشد. جایی که شما حتی قادر به قطع کردن و تکه تکه کردن هر درخت یا بوته ها باشید، میوه ها و قارچ ها ر برای تهیه ی غذا بچیند و یا حیوانات را شکار کنید و از پوست ان ها برای تهیه ی زره بهره ببرید. سیستم دستی ما این اجازه را به بازیکنان می دهد که از موارد موجود دنیای اطراف خود برای ایجاد و ساخت منابع جدید نجات دهنده ی خود استفاده کنند. باری مثال، ساخت یک نیزه از چوب ها و سپس استفاده از آن برای گرفتن ماهی یا شکستن کیف و پیدا کردن کمی لباس  و الکل و ترکیب آن ها باری ساختن کاکتیل مولوتوو.

بازی هم چنین یک سیستم داخل عمق نیز دارد. جایی که شما می توانید یا یک ساختمان ز قبل ساخته شده را برای مرکز خود انتخاب کنید یا اجازه داشته باشید تا با گزینه های ساخت انتخابی هر چیزی که به آن فکر می کنید را بسازید.

مرکز خرید