مواردی مهم درباره اسپیکرهای ایستاده : (وقتشه که آن ها را بیرون بیاوریم تا مثل بمب صدا کنند) 

یک اسپیکر ایستاده با کیفیت می تواند به سرعت سیستم صوتی منزل شما را تغییر دهد. 

نه تنها آنها ظاهر خوبی دارند و تمرکز بر سیستم صوتی خوب و ایستاده است بلکه شناخته شده ترین دلیل آنها به دلیل طیف صوتی آن ها می باشد. سپس آنها طراحی شده اند که در کنار قفسه ها و میز تلویزیون گذاشته شوند. در نتیجه پلیر (دستگاه پخش کننده) فضای کمتری می گیرد. در فضای خانه به دلیل اینکه خانه های کنونی کوچکتر هستند بیشتر فضا برای موارد مختلف دیگر مثل صندلی، میز و بسیاری چیزهای دیگر اشغال می شود. بیشتر اسپیکرها مخصوصا گران قیمت ترها در جاهای مختلف در فضای اتاق پخش می شوند و صدای با کیفیت سینمای خانگی درست می کنند. 

چگونه انتخاب کنیم: 

اولین چیز، ما می دانیم که هزینه های ساخت اسپیکرهای ایستاده ۵-۶ بار بیشتر از آنچه در ظاهر آنها به نظر می آید، است.  

برای تهیه لیستی از بهترین اسپیکرهای استاده شامل درنظر گرفتن موارد مختلفی از قبیل قیمت، ظاهر، کارایی، برند و موارد دیگر می باشد و هرکسی برای خودش اولویت خاصی دارد. ما اسپیکرها را از بین هزاران کارخانه مختلف بر اساس مقیاس مختلف مثل توان، قیمت، ظاهر و … مقایسه می کنیم. 

اسپیکرهای ایستاده در سطح زمین، اسپیکرهای در قفسه: 

تفاوت های بین این دو نوع محصول کاملا سریع قابل تشخیص است. اسپیکرهای ایستاده بلند و باریک هستند. اسپیکرهای قفسه ای کوتاه و پهن هستند. البته ما در این یک جمله کوتاه و خلاصه کردیم. اما یک سری موقعیت های مشخص است که شما می توانید از هر دو نوع اسپیکرها استفاده کنید. مشخص ترین موقعیت ها در خانه در استفاده از Hifi با یک آمپلی فایر استریو برای اجرای موزیک می باشد. اسپیکرهای ایستاده برای اینکار فوق العاده هستند، آن ها صدای بسیار باقدرت تر و پهن تری از اسپیکرهای قفسه ای تولید می کنند. درحایکه ما مدل های قفسه ای را بسیار دوست داریم، آنها اغلب قدرت کمتری نسبت به اسپیکرهای ایستاده دارند. 

البته برخی افراد ممکن است بگویند – همیشه موضوع اینگونه نیست – ما بعضی اسپیکرهای قفسه ای را 

می شناسیم که می توانند بزرگ و پرقدرت هستند- در اسپیکرهای کوچک تر سایز، وزن و شکل های گوناگون و متفاوتی وجود دارد. 

ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب اسپیکر ایستاده و اسپیکر قفسه ای، ابتدا به فضای خالی که دارید توجه کنید و اندازه گیری نمایید و اینکه به چه دلیل می خواهید اسپیکر استفاده نمایید. اگر شما بیشتر مد نظرتان اسپیکرهای سینما خانگی می باشد، به شما اسپیکرهای ایستاده (تال اسپیکر) توصیه می شود. 

این مطلب ادامه دارد …

مرکز خرید