بازی منحصر به فرد Spider man PlayStation ۴ ، تنها تکرار زندگی یک فرد قهرمان نیست. این بازی، پیتر پارکر با تجربه، داستان زندگی او و دفاع او از شهر نیویورک در مقابل تهدیدهای وحشتناکی است که وجود داشت، را کشف کرده است. عنوان جدید از شرکت بازی های اعتیاد آور(سازنده ی Sunset Overdrive and Ratchet & Clank)، در تاریخ ۷ سپتامبر منتشر شده، و نظرهای جالبی را نیز دریافت کرده است.

ادموند ترند در قسمت نظرسنجی­های مربوط به بازی Spider-Man پلی استیشن نوشت:”تجسم حس عنکبوتی بودن و استفاده از توانایی­های عجیب، و زمانی که برای کشف ویژگی­های اصلی آن سپری شد باعث شد این داستان، علیرغم حرف­های عجیب درباره­ی ابرقهرمان­ها، بسیار جالب باشد.”

“بازی­های بسیار زیادی مربوط به Spider Man در سراسر جهان وجود داشت، اما هیچکدام از آن­ها تا این اندازه جالب و پر از شخصیت نبودند، هیچ­یک از آن­ها عناصر عجیب و غریب جهان را بررسی نکردند. شرکت بازی­های اعتیادآور تجربه­ی فوق­العاده از بازی Spider Man را بوجود آورده که تصویری ماندگار را در ذهن بوجود می­آورد، تصویری که باعث می­شود وسوسه شوید دوباره اطراف شهر نیویورک را بگردید.”

در ادامه، یکی از ماجراهای جالبی که درباره این بازی رخ داده را قرار داده ایم.

یکی از مهمترین تخم مرغ های عید پاک بازی اسپایدر من خراب شد (از بین رفت)

در ماه می، کاربری با نام تایلر اسکالتز، و با نام کاربری @topnotch1210، در توییتر، مطلبی را برای بازی های اعتیاد آور فرستاد و در آن بیان کرد که امیدوار است که آن کارخانه در عید، تخم مرغ کوچکی را برای او در بازی spider man شرکت مارول قرار دهد و او به کمک آن تخم مرغ بتواند به دوست خود پیشنهاد ازدواح دهد. پس از چند روز، او با شرکت به توافق رسید که جمله­ی “مدیسون، آیا با من ازدواج میکنی؟” را در پرده­ی سینما ظاهر کنند، اگر کمی درباره­ی واکنش ها به این بازی در شهر نیویورک بخوانید متوجه می­شوید که از این ایده در انتهای بازی استفاده شده است.

با این حال متاسفانه، همه چیز طبق برنامه پیش نرفت. با توضیحاتی که Tyler Schultz در تویت خود در صفحه شخصی تویترش و همچنین در ویدیویی دریوتیوب قرار داد، به نظر می رسد مدیسون ۳ یا ۴ قبل از انتشار بازی و سوالی که به درخواست تایلر در بازی قرار داده شده بود، او را ترک کرده و به همراه برادرش از آن کشور رفت.

در نتیجه به نظر تخم مرغ عید پاک هدر رفت. تایلر در ویدیویی اعلام کرد که هر زوجی که دوست داشته باشد، می تواند از آن تخم مرغ برای خواستگاری از فرد مورد علاقه­اش خواستگاری کند، اما نیت و قصد اصلی از بین رفت.

مرکز خرید